ייעוץ זוגי

אתם מרגישים שאתם נופלים בין הכיסאות. הבטחתם שתהיו יחד בטוב וברע, כי חוויתם את הטוב ועכשיו את הרע, אז איך מתמודדים ומה אתם יכולים לעשות? הסקס לא כמו שהיה פעם, אתם עושים את זה בכוח, כי אתם עייפים או שהילדים רוצים לישון אתכם יחד במיטה. אתם מתגעגעים לניצוצות, לתשוקה לסימפתיה ופשוט אין לכם את זה. ייעוץ זוגי מקצועי יכול לעזור לכם להשיב את הניצוצות שהיו ביניכם, את העוצמתיות שהיה בקשר שלכם ושחיזק אותו. נכון שהמין לא צריך להחזיק אך הוא מחזק את הקשר, כי זה לא קשור לאקט עצמו אלא לאינטימיות שיש בינך לבינה. אתם אוהבים אחד את השני, אבל כדי לטפח זוגיות צריך לדאוג לה ולתחזק אותה. הגיע הזמן שתתחילו לקבל את התרופה הנחוצה לכם – ייעוץ.

ייעוץ זוגי

לאחר מספר שנות נישואים, אהבה ולאחר שהילדים הגיעו לעולם אתם מרגישים שלא נשאר לכם מקום לזוגיות. אתם בקושי לבד וגם אם אתם לבד אתם עייפים, כך שמה נשאר לכם? אתם לא יודעים איך לנהל את הזמן שלכם יחד וזה מה שגרם להידרדרות ביחסים ביניכם. כמו שאף אחד לא כתב ספר איך לגדל ילדים, אך אף אחד לא כתב ספר שאם תלכו לפיו אז תובטח לכם זוגיות מושלמת. כדי לנסות לדאוג לה ואפילו אם זה כרוך במספר ניסיונות, רצוי שתפנו אל ייעוץ שיינתן לכם על ידי איש הסמכה מקצועי אשר עבר לימודי תעודה וידע איך לנתב אתכם לדרך הנכונה והבטוחה.

מתי צריך ללכת לייעוץ?

ברגע שאתם מרגישים שאתם במשבר זוגיות, לא רק במין, אלא גם בחוסר התקשורת ביניכם או שישנם ריבים קבועים במשפחה ואפילו בין המשפחות המורחבות ועוד. אל תתלו באוויר או תנסו להתכחש למצב ולהגיד שזה יעבור, כי אם לא תטפלו בבעיה היא עדיין תהיה שם, כמו ענן מעל ראשכם. ייעוץ זוגי בעל ביקוש גבוה, משום שישנה מודעות יותר ואנשים לא מפחדים לספר על הבעיות שלהם ולשתף כמו שהיה לפני כמה שנים שאנשים היו נשארים בתוך מערכת יחסים למרות שהיא לא בריאה רק בשביל הילדים, הרי גם הילדים סובלים מלראות הורים לא מאושרים ולפעמים הם יעדיפו שההורים שלהם יתגרשו מאשר לשמוע כל יום ריבים בבית.