טיפול זוגי למה?

נוצר פער גדול בינו לבינך? אתם מרגישים שהפער לא גדול מדי? רוצים לטפל בזה ולגשר עליו? איך עושים את זה? האם יש פתרון מידי? הדרך הטובה ביותר לאחד את הלבבות ולהתמודד עם הצרות והבעיות שעברו עליכם במשך תקופה ארוכה, הינה בעזרת טיפול זוגי. מטפל מקצועי ומוסמך יעזור לכם לקבל את התרופה הדרושה על מנת שתוכלו לעבור הלאה ולא לשכוח מהסוגיות שעברו עליכם, אלא להתמודד איתם ולהבין את שורש הבעיה כדי שהתקופה השחורה לא תחזור לחייכם שנית, כי לפעמים אין דרך חזרה. אתם עדיין אוהבים אבל התקשורת ביניכם רעועה וכמובן ששניכם לא אובייקטיבים לגבי המצב ולכן זה מצריך טיפול מצלע שלישית ואובייקטיבית שאתם תחליטו איזו מתאימה לכם.

איך לבחור טיפול זוגי ?

כדי שהטיפול יהיה אפקטיבי, עליכם לבחור מטפל אשר יהיה נגיש ואנושי ולא אחד כזה שיגיב בצורה קרירה ועם פוקר פייס למצבכם. כדי שזה לא יקרה, רצוי שתבררו המלצות מפרמים של טיפולי זוגיות או שתסתכלו באתרים השונים על מטפלים כאלה או אחרים. מומלץ שלמטפל יהיו כמה שיותר המלצות וחשוב שתקראו את הביקורות, כי אולי חלקם יעוררו אצלכם נורות אדומות. אל תהיו פזיזים בנוגע להחלטה, משום שמדובר על החיים שלכם ועל "תרופה" שצריכה להתאים עבורכם כי לא כל תרופה מתאימה עבור כל אחד. כדי למנוע מצבים פחות נעימים במהלך הטיפול, כמו למשל שהטיפול רק גרם לעוד יותר מריבות ופגמים, תקבעו פגישה ראשונית עם המטפל ותראו אם הוא מתאים לכם.

האם חובה ללכת בזוג?

רצוי שתלכו לטיפול בזוג, אך זה לא הכרחי. ישנם אנשים שלא מאמינים בכל טיפול זוגי, אבל מנגד השני כן מעוניין ללכת. אתם יכולים ללמוד מהמטפל ולקחת ממנו את המידע הדרוש כדי להסתדר בזוגיות וזה ישליך בצורה חיובית על חיי הזוגיות שלכם. לאחר תקופה מסוימת כדאי לכם לנסות שוב הפעם ולשאול את בן זוגכם, אפילו אם מדובר על להכיר בלבד את המטפל כי אולי הוא יופתע לטובה וירצה לבוא שוב? חשוב להגיע לטיפולים עם ראש פתוח ואם אומרים לכם שאתם לא צודקים, אז לא נורא, הכי חשוב שתסדרו עם בן זוגכם כי זה ישפיע על כל דבר אחר בחייכם.