טיפול משפחתי

יש לכם בעיות משפחתיות? הילדים לא מקשיבים לכם? אין לכם תקשורת עם הילדים? אתם חסרי אונים ולא יודעים איך לשפר את המצב? הפתרון האידיאלי עבור המשפחה הינו טיפול משפחתי אשר מתבצע על ידי מטפל מקצועי ומוסמך. לכל משפחה יש בעיות משלה, גם אם אלו בעיות קלות הן יכולות להפוך לקשות ולהידרדר עם הזמן משום שאתם לא יודעים איך לפתור אותן מלכתחילה. כדי שתצליחו לפתור אותן ותתחילו התחלה חדשה, מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי. גם אם מדובר על ילד ספציפי שהוא הבעייתי שלדעתך הוא היחידי, רצוי שתלכו לייעוץ משפחתי משום שכל דבר שהוא משפיע על המשפחה כולה. ברגע שכל המשפחה תשתף פעולה, הילד לא ירגיש שהוא יוצא דופן ושיתוף הפעולה שלו יבוא לידי ביטוי.

טיפול משפחתי הכרחי עבור כל המשפחה

תא המשפחתי הינו מאוחד וכל אחד קשור לשני, הילדים להורים וההורים לילדים, כך שכל אחד מושפע ומשפיע על המצב בצורה מסוימת וכתוצאה מכך חשוב לגשת לטיפול כולם ביחד כי כל אחד חלק מהשלם. ישנם מקרים רבים שבעקבותיהם הולכים לטיפול: ריבים בין ההורים מה שמשפיע על הילד וגורם לו לפעמים להתערב או שהוא מצדד צד אחד בלבד (מה שגורם לתסיסה גדולה יותר), בעיות בבית הספר, בעיות התנהגות, חוסר יכולת לתקשר בין האחים, הפרעות קשב וריכוז או אכילה, אלימות במשפחה, עילוי עריות, התעללות מינית, מעלות רדיקליות בתא המשפחתי, גירושין בין ההורים, משמרת על הילדים, גיל התבגרות, שינויים פיזיים ועוד. כדי לדעת איך להתמודד עם כל אחד מהדברים הללו, צריך לדעת איך.

מטפל משפחתי – התרופה הטובה ביותר עבורכם

במסגרת טיפול משפחתי המטפל ייתן לכם את הכלים הנדרשים על מנת לקיים תא משפחתי בריא ורגוע. הרי כל אחד שונה מהשני, כמו בזוגיות, כך שצריך לדעת איך להתנהל ולהתנהג ובאילו מקומות אפשר לוותר ולהתפשר. אי אפשר להיות עקשן או החלטתי באופן חד משמעי בעקבות ההחלטה האישית שלכם, במילים אחרות צריך להתחשב בדברים מסוימים כי כל מקרה לגופו. לפעמים כל המשפחה צריכה להגיע לטיפול או רק הורה אחד או שלאחר מספר פגישות ההורים מצטרפים ביחד או לחוד עם הילדים, תלוי מה המקרה והמצב והאם המטפל רואה זאת כהכרחי.