עורך דין לתהליך גירושין

נגסתם באהבה ענקית. התחתנתם ונהניתם מתשוקה וחום שלעולם לא הכרתם. נגיסה אחר נגיסה, והאהבה נעלמה, ובעקבות כך החלטתם שאתם רוצים להתגרש, לכן מומלץ לפנות אל עו"ד גירושין. ישנם זוגות שבעקבות האהבה הגדולה שהייתה ביניהם, וכתוצאה מכך נוצר כבוד הדדי, מעוניינים לסיים זאת בהסכם גירושין רשמי שיאושר בבית המשפט. ישנם מקרים שבהם זה לא נגמר בהסכם, אלא בתהליך מייגע וקשה עבור שני הצדדים בבית משפט, ולכן אתם צריכים לבחור עו"ד גירושין מקצועי ומומחה בתחום הגירושין, אך מצד שני שיהיה אנושי ואכפתי, כי עם הפרקטיות והנכסים שצריך לסדר, משמורת ילדים, מזונות, ועוד, הנפש הינה הדבר שמשפיע לחלוטין על כל דבר, ובגלל זה אתם צריכים עורך דין שיהיה גם חבר.

עו"ד גירושין מסייע לכם

פירוק החבילה איננו מובן מאליו, הוא דבר שמקשה על שגרה בריאה מבחינה נפשית. למרות שבהתחלה שני הצדדים, מעוניינים לפרק את הגירושין בצורה רגועה וטובה, זה עדיין פירוק ובעקבות כך ישנם נזקים ואף נפגעים. ברוב המקרים התהליך הינו כואב ומלווה במתחים, וכתוצאה מכך לפחות אחד הצדדים פועל לפי האמוציות ולא לפי הראליות, וכאן נכנס ההיגיון – עוד גירושין שיפעל לטובתכם בצורה היעילה והנכונה. התפקיד של העורך דין הוא להצליח לענות על הדרישות והציפיות שלכם, ככל שניתן, ולעזור לכם לעבור את התהליך הקשה ולהעמיד אתכם שוב על הרגליים. עליכם לבחור עורך דין שיתמחה בתחום, ולא עורך דין רגיל משום שהוא לא ידע מידע מעמיק וחשוב שעורך דין שבתחום הגירושין ידע.

איך לדעת לבחור עו"ד ?

תחילה עליכם לשאול מכרים ובני משפחה, אם הם מכירים או שמעו על עוד גירושין מקצועי וטוב, ובנוסף דרך רשת האינטרנט. אך אין זה מספיק, משום שיכול להיות שהעורך דין שהמליצו לכם, איננו מתאים עבור, כלומר הכימיה ביניכם איננה קיימת ותחושות הבטן שלכם "אומרות" שאין זה יהיה נכון לקבל את שירותיו. עוד גירושין יהיה איש הסוד שלכם לאורך תקופה, ולפעמים ארוכה, ולכן חשוב שתבחרו אותו בקפידה. הוא צריך להיות מקצועי ועם וותק במקצוע, אך עם זאת שיהיה אנושי, אכפתי, וקשוב לצרכים שלכם. הוא הכרטיס כניסה שלכם אל חיים שיכולים להיות אחרים, טובים רגועים יותר.