קישורים מומלצים: תכלת פרסום

האם עוקב אחרי חוקר פרטי ?

כבר תקופה ארוכה בעלי ואני בקשר לא טוב. אנחנו רבים הרבה, מתווכחים כל הזמן.. החיים בבית איתו הפכו לגיהינום. אני לא יכולה לסבול להיות איתו.

בדרך כלל בערבים, אני לא נשארת בבית. אני יוצאת למכון כושר עד שעות מאוחרות, יוצאת לשופינג פעמיים בשבוע, ויושבת עם חברות בפאבים. הכול רק כדי לא להיות איתו.

למרות שהיציאות הרבות התחילו כדי לא להיות איתו, זה הפך לנוהל מבחינתי. לצאת לפאב, לשתות, לצחוק עם חברות. הרבה בנים מתחילים איתי. לא הרגשתי ככה הרבה זמן. מאז שהתחתנו בעצם..

באחת היציאות הכרתי מישהו.. יצאנו כמה פעמים.. בגלל שגם ככה בזמן האחרון יצאתי הרבה, בעלי לא חשד ולא התנהג מוזר.. אז התחלנו גם לבלות לילות שלמים ביחד, עד אור הבוקר.. אחרי בערך שבועיים, בעלי התחיל לחשוד. שאל אותי כל מיני שאלות, תיחקר אותי, תפסתי אותו אפילו פורץ לי לפייסבוק ומחטט בהודעות.

באחת הפעמים שיצאנו, התחלתי לשים לב לפלאשים. חשבתי שזה מההשפעה של האלכוהול, אבל אז האסימון נפל לי: חוקר פרטי במרכז הפאב עמד וצילם תמונות של החדש שלי ושלי. למזלי, כושר השכנוע שלי לא קטן, אז בתוספת חיוכים ו500 שקלים, החוקר הסכים לרדת מהעניין..

ככה המשכנו עוד שלושה שבועות רגועים. עד שפעם אחת החלטנו לצאת לסרט. שזה קצת מסוכן ונועז, הרי הסיכוי שמישהו שאנחנו מכירים אותנו יפגוש אותנו במקרה, הוא די גבוה..

אז עברנו את הקופות ואת הדרך לאולם בלי אף מכר. אבל אז התחיל הסרט.. שמתי לב שבמרחק חמישה מקומות מהמקום שלי, יושב גבר די מוזר, מסתכל עלינו ורושם דברים. הפעם קלטתי מהר.. בעלי, החשדן והאובססיבי אליי בצורה מוגזמת לחלוטין, שכר חוקר חדש. הוא שכר כל חוקר פרטי במרכז הארץ שיש, רק כדי לתפוס אותי.

אז לא יכולתי להתחמק מזה הפעם.. המשכתי כאילו שלא קרה כלום. אולי אני סתם מדמיינת.. אולי אני פרנואידית, אולי אני יכולה להמשיך כרגיל ובעלי לא יגלה כלום.

כשחזרתי הביתה, בעלי חיכה ער, באמצע השבוע, בשתיים לפנות בוקר. מסתבר שאותו חוקר פרטי במרכז הפאב רימה אותי, ושלח לבעלי את התמונות..

פה נגמר הסיפור, וכמו כל זוג נשוי שמגיע לגיל 40 עם שני ילדים, התגרשנו.